УГД проведе оцінку запасів на 153 родовищах і 45 перспективних площах

03.08.2017

ПАТ «Укргазвидобування» оголосила тендер на проведення оцінки ресурсів і запасів вуглеводнів на 153 родовищах і 45 перспективних площах. Про це йдеться у тендерній документації, оприлюдненою на ProZorro.

 

Компанія-підрядник повинна провести оцінку і аудит родовищ і перспективних площ (на яких планується відкриття нових родовищ) на підставі наявної в архівах УГД інформації про геологічну будову, результати сейсморозвідувальних робіт та інших даних. Проведення оцінки має бути завершено до лютого 2018 року.

 

УГД оцінює, що вартість цих послуг не перевищить 51,5 млн грн. Заявки на участь у тендері приймаються до 15 серпня, початок робіт очікується 15 вересня.

 

Нагадаємо, що перший заступник голови «Укргазвидобування» Олександр Романюк вважає, що без отримання нових ліцензій плановий показник видобутку 20 млрд куб. м в 2020 році буде досягти неможливо, оскільки на 2018-2020 роках стратегією передбачені досить серйозні обсяги видобутку газу, які належить підняти з нерозвіданих родовищ. При тому, що за останні півтора року Полтавська область не погодила компанії не однієї нової ліцензії, 58 раз відмовивши в проханні.

 

УГД планує за результатами 2017 року збільшити видобуток природного газу на 4%, до 15,2 млрд куб. м, в порівнянні з 2016 роком (14,605 ​​млрд куб. м).

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основні напрямки діяльності - видобуток природного газу, газоконденсату і нафти. Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До її складу входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини