Агентство Argus погіршило прогноз на найближчі п'ять років

05.04.2017

Агентство Argus погіршило свій прогноз по нафтовим цінам на найближчі п'ять років у зв'язку з більш стабільною здобиччю сланцевої нафти в США. Про це заявив віце-президент нафтохімічного підрозділу агентства Argus Dewitt Дейв Маккасвілл.

 

Експерти Argus вважають, що за п'ять років вартість нафти відновиться лише до рівня близько 60 доларів за барель. Відповідно до їхніх попереднім прогнозом ціни на «чорне золото» через п'ять років могли б досягти позначки в 75 доларів за барель або вище.

 

В ході свого виступу на конференції «Монетизація газу Росії і СНД», що проходить в Москві, Маккасвілл заявив: «У нашому торішньому прогнозі ми вважали, що в найближчі п'ять років ціни на нафту можуть відновитися до 75 доларів за барель або трохи більше. Зараз ми дотримуємося більш консервативного погляду. Вартість нафти, можливо, на шляху до досягнення рівня в приблизно 60 доларів за барель у наступні п'ять років».

 

За словами віце-президента Argus Dewitte, погіршення прогнозу пов'язане з більш стабільною, ніж очікувалося раніше, видобутком сланцевої нафти в США. У той же час зростання попиту на нафту в світі виявився повільнішим, ніж прогнозувалося раніше. «Американські виробники навчилися видобувати нафту за ціною в 35-40 доларів за барель. І навіть зараз в складних умовах на ринку нафти видобуток в США продовжує зростати, причому значно», - заявив Маккасвілл.

За матеріалами:oilexp

Всі новини