AgroPetrol: Аграрії використовують близько 10 тис. тон на рік LPG для забезпечення сушарок

16.02.2018

Аграрні компанії використовують близько 10 тис. тон на рік LPG для забезпечення сушарок, які використовують пропан-бутан для осушування зерна.

 

Про це заявив комерційний директор ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко на конференції AgroPetrol в Києві.

 

«Споживання LPG на даний момент не є дуже великим, але воно буде рости. З огляду на те, що «Укргазвидобування»  об'єднує весь ланцюжок від виробництва до реалізації, а також рівні умови для всіх, аграрні компанії можуть виграти від співпраці з найбільшою державною компанією », - зазначив Федоренко.

 

Нагадаємо, 16 лютого в Києві вперше в Україні стартувала семінар-конференція AGROPETROL 2018, яка об'єднала найбільших споживачів енергоносіїв - аграрний сектор з виробниками і постачальниками природного газу, нафтопродуктів і добрив. Організатор заходу - консалтингова компанія EXPRO за підтримки галузевих видань - Нафторинок, latifundist.com і agropolit.com.

 

Довідка Нафторинку:

 

Консалтингова компанія Експлорейшн енд продакшн консалтинг (EXPRO) спеціалізується на дослідженні ринків енергоносіїв, зокрема ринку видобутку та трейдингу природного газу і нафти. Компанія є видавцем оглядів EXPRO Weekly і Monthly, в якому відображені ключові події на ринках, обсяги видобутку та поставок, цінові індикатори на нафту і газ. EXPRO проводить галузеві конференції, семінари та круглі столи.

За матеріалами:nefterynok


 

Всі новини