Американська компанія поглинула виробника ТРК Wayne після покупки Токхейм

13.06.2016

Dover Corporation уклала остаточну угоду про придбання виробника однієї з найбільш популярних марок паливороздавальних колонок компанії Wayne Fueling Systems за $ 780 млн. Про це йдеться в офіційному повідомленні Wayne.

 

Після поглинання Dover контролюватиме трьома провідними брендами в області паливного обладнання: OPW, Tokheim і Wayne. У річному обчисленні доходи Dover становитимуть близько $ 1,4 млрд.

 

«Сьогоднішня заява відкриває новий етап в нашій 125-річної історії», - сказав Ніл Томас, генеральний директор Wayne.

 

У листі до своїх дистриб'юторів по всьому світу, в тому числі в Україні, Ніл Томас заявив, що існує ще багато роботи між групами, перш ніж буде завершено це придбання. «За нашими оцінками, угода буде закрита повністю в другій половині 2016 року. До цього часу Wayne і Dover будуть продовжувати працювати як дві окремі компанії», - написав він, подякувавши всім своїм партнерам за успішну співпрацю.

 

«Лінійка продуктів Dover відмінно гармонізується з OPW і Tokheim. У спільному бізнесі будуть прийняті рішення, які принесуть користь нашим клієнтам на зростаючому глобальному роздрібному ринку », - зазначив Роберт А. Лівінгстон, президент і головний виконавчий директор Dover.

 

Нагадаємо, Dover набуває Wayne всього через кілька місяців після того, як закрив операцію з Tokheim на загальну суму $ 465 млн.

 

Відзначимо, що Wayne переживає низку зміни власників. Так, в жовтні 2010 року GE придбала компанію Dresser Inc. (Бренд Wayne Dresser) за $ 3 млрд. У 2014 році стало відомо, що GE шукає покупця, і нарешті, в травні 2014 року американці оголосили про досягнення угоди щодо продажу цього бізнесу інвестиційної компанії Riverstone Holdings. Сума операції була в шість разів нижче, ніж при покупці, - $ 500 млн.

 

Відзначимо, що єдиним дистриб'ютором продукції Wayne в Україні є компанія «Лігір-ІТБС».

За матеріалами:oilnews

Всі новини