Американська торгова палата і «Укргазвидобування» домовилися про співпрацю

31.05.2016

Американська торгова палата в Україні та ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ) підписали меморандум про співпрацю в сфері видобутку вуглеводнів. Про це йдеться в повідомленні палати на офіційній сторінці Facebook.

 

«Даний крок є логічним і необхідним, оскільки як« Укргазвидобування », так і газовидобувні компанії-члени палати ставлять перед собою однакові цілі - збільшення внутрішньої українського видобутку вуглеводнів, оскільки це безпосередньо впливатиме на становлення енергетичної незалежності України», - йдеться в повідомленні.

 

Всього було виділено 12 пріоритетних напрямків співпраці, серед яких сприяння дерегуляції та прозорості в нафтогазовому секторі та збільшення видобутку вуглеводнів в Україні.

 

Як повідомляв OilNews, «Укргазвидобування» (УГВ) оголосила тендер на закупівлю послуг з проведення сотні операцій гідророзриву пласта (ГРП) в 2016-2017 роках. Якісне проведення операцій дозволить значно і швидко наростити обсяг видобутку при мінімальних витратах, відзначають в компанії.

 

Також нагадаємо, в поточному році «Укргазвидобування» планує отримати від реалізації природного газу, нафтопродуктів та інших послуг 63 млрд грн. З цієї суми 36 млрд грн компанія направить до держбюджету у вигляді податків, а на реалізацію інвестиційної програми планується виділити 12,6 млрд грн.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережу з 18 АЗС в Харківській області.

За матеріалами:oilnews

Всі новини