AMIC Energy перейменував литовську мережу АЗС в AMIC Литва

21.12.2016

Австрійська компанія AMIC Energy Management перейменувала литовську мережу АЗС Lukoil Baltija в AMIC Lietuva, повідомляє LETA / BNS.

 

Відзначається, що таке рішення було прийнято єдиним акціонером 9 грудня.

 

Видання також повідомляє, що в середині листопада пост глави компанії покинув Іван Палейчік, замість нього гендиректором був призначений Радован Герман Міт який проживає в Чехії.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про відмову на п'ять років від ребрендингу АЗС, куплених в Польщі і в Балтійських державах.

 

Як повідомляв OilNews, в лютому 2016 року Europe Holdings BV (дочірня структура "Лукойлу") і австрійська AMIC Energy підписали контракт з продажу близько 230 АЗС станцій в Литві, Латвії та Польщі.

 

Нагадаємо, що 11 серпня 2014 року «Лукойл» і інвестиційна компанія AMIC підписали угоду про продаж австрійській стороні 100% акцій «Лукойл-Україна».

 

Довідка OilNews

 

Австрійська компанія AMIC ENERGY управляє мережею АЗС в Україні (231), Польщі (158), Литві (42) і Латвії (30).

 

З травня 2015 року управляє 231 АЗК і 6 нафтобазами в Україні. На сьогоднішній день в компанії працює 2 394 співробітника, а мережа АЗК AMIC входить в четвірку найбільших всеукраїнських мереж. В даний час компанія реалізує в Україні глобальну програму розвитку і реформування структури управління бізнесом.

За матеріалами:oilnews

Всі новини