АМКУ назвав підозрюваних у підвищенні цін на LPG в серпні

27.12.2017

Антимонопольний комітет України назвав підозрюваних у збільшенні цін на скраплений газ в серпні 2017 року.

 

Про це повідомили в АМКУ.

 

При розгляді «газової» справи представниками АМКУ було скоєно 10 позапланових виїзних перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на ринку LPG. Крім того, були спрямовані вимоги про надання інформації до 72 суб'єктам господарювання і органів влади, консалтингових агентств, торговельних бірж тощо.

 

Як наслідок, 26 грудня 2017 Антимонопольним комітетом залучено в якості відповідачів у справі сім юридичних осіб, що входять до групи «Надія», три юридичні особи, що входять до групи WOG і дві юридичні особи, що входять до групи ОККО.

 

Антимонопольники відзначають, що оскільки інформація від учасників ринку ЗВГ ще продовжує надходити, і її аналіз триває - перелік відповідачів може бути розширено.

 

Нагадаємо, в липні-вересні через обмеження поставок скрапленого газу з Росії, оптова і роздрібна вартість LPG в Україні досягла рекордних значень. У зв'язку зі значним зростанням в серпні 2017 цін на скраплений газ, 4 вересня 2017 АМКУ почав справу за наявності ознак порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини