АМКУ обговорив з трейдерами систему моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів

31.01.2017

25 січня 2017 року в Антимонопольному комітеті України відбулося засідання робочої групи з впровадження та забезпечення функціонування системного моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби комітету.

 

У заході взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, представники АМКУ, а також глава Асоціації «Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України» (ООРНУ) Дмитро Кулик.

 

Під час засідання опрацьовувався перелік показників, джерел і періодичності їх надходження для створення системи моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів.

 

Під час обговорення учасники наради дійшли згоди про необхідність введення в Україні комплексного і системного моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів, який буде сприяти усуненню існуючої інформаційної асиметрії на ринках роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

 

«Ми готові до продовження і розширення співпраці з АМКУ за умови, що робота з цією інформацією буде вестися об'єктивно і прозоро, до всіх учасників ринку буде застосовуватися справедливі та рівні вимоги. В цьому випадку вийде конструктивний діалог, в якому Асоціація зацікавлена ​​», - повідомив OilNews Дмитро Кулик.

 

За його словами, останнім часом ринок спостерігає непослідовний і нерівнозначний підхід Комітету до учасників паливного ринку, коли розслідування і санкції необгрунтовано застосовуються тільки до бізнесу, який тривалий час і послідовно заробляли свою позитивну ділову репутацію.

 

Як повідомляв OilNews, в ході міжнародної конференції Petroleum Ukraine 2016 державний уповноважений АМКУ Валерій Полюхович заявив, що відомство запропонувало Міненерговугілля, МЕРТ і ГФС формувати індикативні ціни на нафтопродукти.

За матеріалами:oilnews

Всі новини