АМКУ знову вивчає роздрібний ринок бензинів і ДП через можливі змови

02.11.2017

АМКУ вивчить роздрібний ринок нафтопродуктів через можливі ​​змови учасників ринку. Про це повідомив державний уповноважений комітету Валерій Полюхович на зустрічі з учасниками ринку в п'ятницю.

 

Про це повідомив кореспондент Нафторинку який побував на заході.

 

Причиною зборів став сигнал від громадськості про нібито неконкурентних діях роздрібних операторів. Валерій Полюхович підкреслив, що на даний момент комітет не збирається ініціювати початок розслідувань проти конкретних компаній, і збори було ініційовано з метою розібратися в актуальній ситуації на ринку.

 

Від компаній-операторів, які взяли участь в засіданні, були представники SOCAR, AMIC, OKKO, WOG, «Укрнафта», «БНК-Україна», глава нафтогазової Асоціації України Дмитро Кулик і «Укрнафтехімпереробки» Михайло Міндреску. Всього на засіданні було присутнє представників більше 55% ринку.

 

Довідка Нафторинку:

 

За даними консалтингової компанії UPECO з початку 2017 року середня роздрібна ціна на бензин А-95 зросла на 16,6% до 27,39 грн / л, на ДП - на 19,8% до 25,17 грн / л. При цьому дрібнооптові ціни за неповні 11 місяці 2017 року змінилося на 17,4% і 13% до 25,46 грн / л і 22,23 грн / л.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини