Амурський газохімічний комплекс СИБУРу може бути введений в експлуатацію в 2024 році

22.03.2018

Амурський газохімічний комплекс (ГХК) планується ввести в експлуатацію в 2024 році в разі початку будівництва в 2020 році, повідомило Агентство Нафтогазовій Інформації з посиланням на заяву голови правління СИБУР Холдингу Дмитра Конова.

 

А інвестиції в Амурський ГХК, за його словами, складуть 6-7 млрд USD.

 

Д.Конов зазначив, що попит з боку китайської компанії Sinopec був ключовим фактором будівництва Амурського газохфмфчного комплексу недалеко від кордону з Китаєм.

 

"Sinopec шукав російського виробника, досить близького до китайського ринку і здатного розвивати виробництво полімерів (пластмас), яких в Китаї систематично не вистачає", - цитує Конова РІА Новини.

 

Він додав, що вироблений пластичний полімер буде продаватися в країнах Східної Азії, а також в Китаї.

 

Раніше зазначалося, що терміни будівництва "сібуровского проекту" Амурського ГХК зсуваються на період не раніше 2023-2024 року відповідно до термінів реалізації проекту Газпрому, про що заявив керуючий директор з економіки та фінансів СИБУРу Олександр Петров в ході телефонної конференції в кінці лютого 2016 року. Введення перших потужностей Амурського ГХК може бути синхронізований з введенням четвертої черги ГПЗ.

 

Як повідомляла компанія Маркет Репорт, Газпром переробка Благовєщенськ "планує після запуску Амурського ГПЗ поставляти на газохімічний  комплекс СИБУРу - Амурський ГХК - до 2,5 млн тонн етану в рік.

 

ПАТ "СИБУР Холдинг" - найбільша нафтохімічна компанія Росії і Східної Європи з повним охопленням галузевого циклу від газопереробки, виробництва мономерів, пластиків і синтетичних каучуків до переробки пластмас.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини