Аналітики прогнозують ціну нафти вище 70 доларів за барель в 2018 році

31.05.2018

Очікується, що такі ціни триматимуться за рахунок хорошого попиту

 

Аналітики нафтових ринків, яких агентство Reuters опитало в травні, очікують, що ціни на нафту будуть триматися вище позначки в 70 доларів за барель цього року, повідомляє агентство.

 

Так, аналітики сподіваються що такі ціни триматимуться за рахунок хорошого попиту, який допоможе нівелювати навіть можливе збільшення видобутку сировини виробниками ОПЕК. Згідно з опитуванням, в якому взяли участь 36 аналітиків, середня ціна європейської еталонної марки Brent складе 71,68 долара за барель в 2018 році, що вище попереднього прогнозу на рівні 67,40 доларів за барель.

 

 Також наголошується, що бенчмарк на північноамериканському ринку, нафта WTI, в середньому буде торгуватися у 66,47 доларів за барель в 2018 році, а попередній прогноз - 63,23 долара за барель.

 

"Фундаментальні показники ринку останнім часом виявляли прихильність нафтовим котируванням. Геополітична напруженість навколо Ірану і Венесуели загрожує ще більшим обмеженням пропозиції сировини, рівень якого вже стримується добровільно взятими зобов'язаннями країн ОПЕК", - зазначив аналітик Гаррі Чилингарян з BNP Paribas.

 

Нагадаємо, ціна північноморської нафти марки Brent сьогодні вдень, 31 травня 2018 року, знаходиться вище позначки в 77 доларів за баррель.

За матеріалами:rbc

Всі новини