Анатолій Купріянов покинув пост гендиректора Мозирського НПЗАнатолій Купріянов покинув пост гендиректора Мозирського НПЗ

27.09.2016

Анатолій Купріянов покинув пост генерального директора ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод». Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

 

Тимчасово виконуючим обов'язки генерального директора «Мозирського НПЗ» призначений його заступник з питань економіки Сергій Крот.

 

Трудовий контракт з Купріяновим закінчився 19 серпня.

 

Відзначається, що управлінець прийняв рішення піти на пенсію. Купріянов має більш ніж 40-річний стаж роботи в нафтопереробці, з них 39 років - на Мозирському НПЗ. Гендиректора НПЗ він зайняв місце в 1996 році, таким чином Купріянов керував підприємством 20 років.

 

«Відверто кажучи, мені тоді було 46 років, і я не хотів йти на посаду генерального директора, але пропозиція була така наполегливим, що довелося погодитися. А про те, скільки часу триватиме моє директорство, в 1996 році навіть не замислювався. Просто завжди прагнув працювати на максимальний результат. Може бути, не все і не відразу добре виходило, але з самого початку одним з найважливіших напрямків для себе вибрав розвиток підприємства і намагався слідувати йому всі ці роки », - розповів Купріянов в одному з останніх своїх інтерв'ю.

 

За його словами, знаковим для заводу і особисто для нього стало відвідування НПЗ в 1999 році Президентом Олександром Лукашенком, за дорученням якого було прийнято рішення про будівництво комплексу каталітичного крекінгу. «У короткі терміни, за три роки, ми побудували дуже складний технологічний об'єкт, а потім протягом півтора-двох років повернули позику в сумі понад $ 100 млн компанії« Славнефть »і концерну« Білнафтохім », - сказав колишній керівник підприємства.

 

«Побудувавши в 2004 році комплекс, ми створили хорошу базу для подальшого розвитку підприємства. Після цього вже тільки нарощували темпи реконструкції. Так, в минулому році досягли рекорду в інвестиційній діяльності - освоїли інвестицій в основний капітал більш ніж на 3 трлн руб. Це, звичайно, значна цифра, вона в кілька разів перевищує колишні досягнення », - розповідав Купріянов.

 

Довідка OilNews

 

ВАТ «Мозирський НПЗ» входить до складу держконцерну «Белнефтехим». Завод почав роботу в 1975 році і був акціонований в 1994 році. Уряду Білорусі належать 42,757% акцій заводу, компанії «Славнефть» - 42,581%, ТОВ «МНПЗ плюс», яке представляє інтереси працівників підприємства, - 12,252%, у інших акціонерів - 2,41%. Потужності заводу з переробки нафти з урахуванням роботи вторинних процесів становлять близько 11 млн тон на рік, глибина переробки - понад 70%.

За матеріалами:oilnews

Всі новини