Ангарський ЗП відновлює виробництво полімерів

04.07.2016

Ангарський ЗП (Роснефть) відновив виробництво поліетилену (ПЕ) і полістиролу (ПС) після тривалого вимушеного простою через поломки обладнання на виробництві етилену, повідомляють аналітики Маркет Репорт.

 

Як повідомили представники підприємства, Ангарський ЗП 28-го червня приступив до пуско-налагоджувальних робіт на виробництві етилену, а до 30-го червня випуск мономера був повністю відновлений. Також з випуском мономерів стартувало напрацювання поліетилену високого тиску (ПВТ) і полістиролу, що спінюється (ПСВ-С).

 

Окремі учасники ринку в сибірському регіоні повідомили, що вже отримали пропозиції на липневі відвантаження ПВТ з боку Ангарського ЗП на рівні 104 000 руб. за тонну, з урахуванням ПДВ, FCA Ангарськ.

 

Як повідомлялося раніше, 11-го лютого через поломки компресора на виробництві етилену Ангарську підприємство змушене було повністю зупинити виробництво полімерів. Ремонтні роботи проводилися компанією Siemens в місті Брно (Чехія). Щоб скоротити час простою, було прийнято рішення про суміщення щорічного планово-попереджувального ремонту, який традиційно проводився в серпні - вересні, з поточним ремонтом.

 

ВАТ "Ангарський завод полімерів" (Ангарськ, Іркутська обл.) є великим промисловим підприємством, що спеціалізується на випуску полімерних матеріалів. На території заводу розташовано чотири виробництва з основними і допоміжними цехами. Асортимент продукції заводу включає бензол нафтовий для синтеза, бутилен-бутадієнову фракцію, полістирол вспінений ПСВ, поліетилен високого тиску ПВТ, пропилен, стирол, етилен, етилбензол і ін. Виробничі потужності заводу складають: ПСВ-С - 15 тис. тонн в рік; ПВД - 76,8 тис. тонн в рік.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини