Антіпінкій НПЗ запустить в листопаді нову систему очищення LPG

20.11.2017

Антіпінкій НПЗ (входить до групи компаній "Новий Потік") завершив випробування системи фільтрації зріджених вуглеводневих газів (ЗВГ). Дослідна експлуатація системи очищення почнеться в листопаді, інформує прес-служба.

 

Фільтри дозволяють мінімізувати вміст вологи в ЗВГ які випускаються, виключити потрапляння механічних домішок в гази, що покращує їх товарні якості. Проведені на підприємстві випробування підтвердили, що фільтри дозволяють ефективніше видаляти вологу при транспортуванні ЗВГ з установки первинної переробки нафти в сховищі.

 

Роботи з монтажу системи проводив генеральний підрядник Антіпінскій НПЗ ТОВ "Будівельна компанія Техінжстрой", який також входить до групи компаній "Новий Потік".

 

В даний час на Антіпінскій НПЗ триває модернізація парку зберігання ЗВГ, в рамках якої проводяться антикорозійна обробка труб, теплоізоляція об'єктів інфраструктури, прокладка гріючих кабелів і будівництво майданчика для обслуговування трубопроводів.

 

Вже завершена установка додаткових ємностей для зберігання ЗВГ. У найближчій перспективі завод приступить до монтажу нової системи наливу і реконструкції системи управління складом, до загального розширення інфраструктури.

 

Антіпінскій НПЗ розташований в Тюменській області. Підприємство керується групою компаній NewStream - "Новий потік" (NewStreamGroup), заснованої Дмитром Мазурова більше десяти років тому. Потужність НПЗ з переробки перевищує 9 млн тон на рік.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини