Антіпінскій НПЗ збільшив обсяги виробництва світлих нафтопродуктів на 22% в липні

11.08.2017

Антіпінскій НПЗ, ключовий актив групи компаній "Новий Потік", наростив обсяги виробництва світлих нафтопродуктів на 22% в липні, інформує група компаній.

 

За минулий місяць підприємство переробило 642 тис. тон нафти, що еквівалентно червневого рівня.

 

НПЗ випустив 370 тис. тон світлих нафтопродуктів, роком раніше цей показник становив 303 тис. тон. Дизельного палива п'ятого класу було напрацьовано 211 тис. тон, що на 7% перевищує раніше досягнутий рівень.

 

Випуск прямогонного бензину збільшився на 20% до 120 тис. тон. Виробництво технічної гранульованої сірки виросло з 0,9 до 2,19 тис. тон. Нафтового коксу було напрацьовано 34 тис. тон, зріджених вуглеводневих газів - 3 тис. тон.

 

"Скорочення витрат, пов'язаних з транспортуванням сирої нафти, оптимізація виробничих процесів і відмова від випуску мазуту в зв'язку з введенням в експлуатацію установки глибокої переробки мазуту дозволили не тільки збільшити обсяг виробництва світлих нафтопродуктів, а й одночасно скоротити витрати на закупівлю сировини для переробки", - резюмують в компанії.

 

Антіпінскій НПЗ розташований в Тюменській області. Підприємство керується групою компаній New Stream - "Новий потік" (New Stream Group), заснованої Дмитром Мазурова більше десяти років тому. Потужність НПЗ з переробки перевищує 9 млн тон на рік.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини