Антіпінскій НПЗ вийшов на режим переробки мазуту 350 тис. тон / місяць

10.10.2016

За перший місяць роботи комбінованої двосекційною установки глибокої переробки мазуту (УГПМ) Антіпінским НПЗ перероблено 306 507 тонн мазуту без будь-яких технологічних залишків. Про це сьогодні повідомили журналістам на підприємстві.

 

До кінця місяця УГПМ вийшла на режим еквівалентної переробки 350 тис тонн мазуту.

 

Відзначимо, установка була введена в промислову експлуатацію у вересні 2016 року, завдяки чому завод досяг рекордної для російської нафтової галузі глибини переробки нафти - 98%.

 

Будівництво УГПМ на Антіпінскій НПЗ почалося в 2012 році в рамках 3 етапу III технологічної черги за проектом, розробленим компанією Foster Wheeler. 1 червня 2016 генеральним директором заводу був підписаний наказ про початок пуско-налагоджувальних робіт на установці. 26 червня з'явився перший пробний кокс, з кінця липня (після завершення основних пуско-налагоджувальних робіт) - кондиційний кокс.

 

Таким чином, в третьому кварталі 2016 року Антіпінскій НПЗ почав виробляти нові продукти - газойль, кокс, НАФТА коксування і дизель коксування, які переробляються на установці гідроочищення ГО-1 в товарне паливо якості «Євро-5», вихід дизельного палива на заводі зріс з 33% до 50%.

 

Нагадаємо, сьогодні в Тюмені проходить офіційне відкриття комбінованої двосекційної установки глибокої переробки мазуту АТ "Антіпінскій НПЗ", а також урочистий захід, присвячений ювілею групи компаній New Stream - Новий Потік і 10-річчю її основного виробничого активу - Антіпінскій НПЗ.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини