Атирауський НПЗ вперше в своїй історії повністю припинить роботу

18.08.2017

Вперше в своїй більш ніж сімдесятирічній історії Атирауський НПЗ повністю припинить роботу. З 18 серпня поточного року завод почне плановий капітальний ремонт.

 

«З 18 серпня поточного року ТОВ «Атирауський НПЗ» почне плановий капітальний ремонт вперше з повною зупинкою роботи підприємства. В ході ремонту, який буде йти до 29 вересня, планується виконати комплекс заходів, покликаних забезпечити тривалу, безпечну і надійну роботу технологічного обладнання», - повідомили МІА «Казінформ» в прес-службі АНПЗ.

 

В рамках підготовки до капітального ремонту нафтопереробниками відпрацьовані всі питання, пов'язані з детальним обстеженням технологічних установок заводу. Планується охопити весь обсяг робіт за складеними дефектним відомостями з відповідною заміною фізично зношеного обладнання.

 

Заплановано технічне обстеження судин і апаратів, ремонт насосно-компресорного устаткування, обстеження і ревізія технологічних печей і трубопроводів, профілактичні та ремонтні роботи енергетичного обладнання, приладів КВП і ін.

 

«Надалі планується перехід на збільшений до трьох - чотирьох років міжремонтний пробіг. Плановий ремонт НПЗ не вплине на стабільність паливного ринку», - розповіли в прес-службі заводу.

 

Як відзначили на АНПЗ, перед зупинкою на капітальний ремонт в резервуарах були накопичені необхідні обсяги соціально значущих нафтопродуктів, достатні для забезпечення потреб регіону. Графік зупинки АНПЗ на капітальний ремонт узгоджений з Міністерством енергетики РК.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини