Австралія та Бразилія стали імпортерами нафтохімічної продукції Ірану

29.12.2016

Австралія та Бразилія стали імпортерами нафтохімічної продукції Ірану. Про це заявив заявив керівник Тегеранської палати торгівлі, промисловості, гірничорудної промисловості і сільського господарства Хамед Вахед.

 

Він зазначив, що Іран найближчим часом направить контейнери, наповнені стратегічним продуктом - уротропіном в Австралію.

 

Вахед також заявив про те, що в ряді країн світу, в тому числі з Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, придивляються до того, щоб закуповувати продукти нафтохімії з Ірану за конкурентними цінами.

 

До введення санкцій, частина продуктів нафтохімії Ірану експортувалася в США і в Європу. Після початку реалізації Комплексного спільного плану дій (JCPOA), були підготовлені умови для відродження ринків експорту Ірану в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі та Африці, а також в США, пише Іран.ру.

 

На початку грудня, заступник міністра нафти Ірану по нафтохімічних справах Марзіє Шахдаеі повідомила, що Іран збільшив на 20 відсотків обсяги зростання виробництва нафтохімічної продукції в поточному +1395 іранському календарному році (почався 20 березня 2016 року).

 

На початку листопада Шахдаеі розповіла, що виробнича потужність нафтохімічної промисловості Ірану покаже збільшення в 2,5-3 рази в найближчі кілька років. За її словами нафтохімічна виробнича потужність країни в даний час складає 65 мільйонів тон.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини