«Автотранс» відкрив газонаповнювальну станцію і розширив роздрібну мережу

04.09.2017

Компанія «Автотранс» (Полтава) ввела в експлуатацію газонаповнювальну станцію в с. Братківці Івано-Франківській області. Про це enkorr повідомив головний інженер компанії Валентин Заворотнюк.

 

За його словами, резервуарний парк газонаповнювальної станції складає 200 тон. «Незважаючи на кризу, ми продовжуємо рухатися вперед, розширюючи свою присутність в нових регіонах України, за рахунок збільшення потужності мережі нафтобаз і газонаповнювальних станцій», - зазначив він.

 

Газонаповнювальна станція знаходиться біля ж / д станції Браткоци в передмісті Івано-Франківська та була побудована 6 років тому. «Автотранс» викупив об'єкт у банку, у якого він перебував у заставі. Компанія повністю модернізувала обладнання газонаповнювальної станції. Зокрема, були замінено компресорне обладнання, розширена зливна естакада до двох вагонів, обладнаний наливний комплекс на два поста.

 

Також Заворотнюк зазначив, що компанія розширила роздрібну збутову мережу. Мережа «Торговий дім Автотранс-Ойл» поповнилася однією АЗК і трьома АГЗС, орендованими в Полтавській і Кіровоградській областях.

 

Як повідомляв enkorr, на прес-конференції «Причини подорожчання зрідженого газу» учасники ринку назвали дефіцит інфраструктури для зберігання ресурсу однією з причин кризи на ринку ЗВГ, яка призвела до різкого стрибка цін в Україні. На кінець серпня загальна сукупна потужність зберігання ЗВГ в країні становила близько 35 тис. тон, при піковому місячного споживання в 151 тис. тони.

 

Довідка enkorr

 

Група компаній «Автотранс» (Полтава) працює на ринку нафтопродуктів і скрапленого газу з 1999 року. Мережа компанії налічує приблизно 40 АЗС і АГЗП. Оператор є одним з найстаріших гравців українського ринку ЗВГ і на сьогодні входить в ТОП-10 оптових постачальників скрапленого газу.

За матеріалами:enkorr

Всі новини