Barclays і BNP Paribas підвищили прогноз цін на нафту

24.01.2018

Аналітики Barclays Plc підвищили прогноз цін на нафту в поточному році до $ 60 за барель з $ 55 за барель, що обумовлено впевненим зростанням попиту на сировину і переглядом очікувань відносно Венесуели.

 

При цьому вони зберігає "ведмежі" прогнози на наступні квартали з урахуванням можливості зміни цих факторів, повідомляється в огляді банку.

 

Видобуток нафти у Венесуелі продовжить знижуватися і впаде нижче 1,4 млн барелів на добу. Якщо не відбудеться ще більш значного погіршення ситуації в цій країні, в першому кварталі котирування можуть досягти найвищої позначки цього року.

 

Як очікує Barclays, попит на нафту в світі може збільшитися на 1,6 млн б / д, хоча прискорення темпів економічного зростання, можливо, не буде настільки ж сприятливою для нафтових котирувань в наступні квартали через зниження енергоспоживання і попиту з боку США і КНР.

 

Аналітики BNP Paribas підвищили прогноз середньої ціни марки Brent в 2018 році до $ 65 за барель з $ 55 за барель і для WTI - до $ 60 за барель з $ 50 за барель.

 

На їхню думку, "глобальне економічне зростання і більш холодна погода призвели до більш суттєвого підвищення попиту на нафту і подальшого зниження запасів нафти ближче до середнього за останні п'ять років обсягом, що є метою ОПЕК".

За матеріалами:nefterynok

Всі новини