BASF розширює присутність у Східній Європі

15.11.2016

Німецький концерн BASF 10 листопада 2016 року відкрив своє представництво у Грузії, йдеться в повідомленні компанії.

 

У повідомленні наголошується, що BASF працює в Грузії через своїх дистриб'юторів вже кілька років. Щоб краще використати великі можливості для розвитку і швидше реагувати на потреби клієнтів в регіоні, концерн BASF вирішив розширити свою присутність, відкривши представництво в Тбілісі, основним напрямком діяльності якого зараз буде будівництво і різні галузі легкої промисловості. Під час офіційної церемонії партнерам, клієнтам і представникам державних органів були представлені інноваційні рішення BASF за даними напрямками.

 

"Ми пильно стежили за розвитком економіки в Грузії в останні роки і раді, що країна стала на шлях стійкого зростання. У найближчі роки очікується розвиток багатьох проектів: заплановано чи реалізовується будівництво нових портів, індустріальних парків, нафтопереробних заводів, транспортних розв'язок, інфраструктурних та туристичних об'єктів, а також виробничих підприємств у різних галузях промисловості. Відкриття представництва в Грузії дасть нам можливість стати ближче до наших клієнтів і зацікавленим сторонам в цій країні", – сказав Андреас Лір, керівник групи країн Східної Європи.

 

"Ми готові ділитися досвідом та інноваційними рішеннями, накопиченими за багато років, зі своїми партнерами в Грузії, сприяти сталому розвитку їх бізнесу", – підкреслив Крістоф Рериг, голова BASF в Росії і СНД.

 

Як повідомляла Маркет Репорт раніше, ВASF планує інвестувати понад EUR200 млн у свій бізнес пластикових добавок, приблизно половина суми припаде на азіатський регіон. Крім того, компанія також розширює потужності в Північній Америці і Європі, а також інвестує в автоматизацію і цифрові технології, йдеться в повідомленні компанії.

 

Чистий прибуток найбільшого в світі хімічного концерну BASF SE за дев'ять місяців скоротився на 8% порівняно з аналогічним періодом минулого року до EUR3,37 млрд. Чистий прибуток в перерахунку на акцію за підсумками звітного періоду знизилася до EUR3,67 з EUR3,97 роком раніше. Продажі компанії за січень-вересень знизилися на 25%, до EUR42,7 млрд.

 

BASF SE (штаб-квартира в Людвігсхафені) - найбільший світовий виробник хімічної продукції для індустрії, включаючи видобуток і переробку нафти і газу; має понад 150 виробничих майданчиків в світі, в тому числі поруч виробничих ліній в РФ. Концерн володіє 100% акцій німецької Wintershall, яка бере участь в проекті "Північний потік", і має ще ряд спільних проектів з "Газпромом", а також з "Лукойлом". За підсумками 2015 року продажі німецького концерну BASF склали близько EUR70 млрд.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини