Білорусь має намір видобувати нафту в Африці

14.03.2018

Республіка Білорусь планує взяти участь у видобутку вуглеводнів відразу в декількох країнах Африки. Про це заявив керуючий справами президента республіки Віктор Шейман, передає Angi.

 

«Ми щільно відпрацьовуємо ряд проектів по Мозамбіку ... Щільно йде робота з відповідними структурами і з керівництвом Конго (Браззавіль). Швидше за все, в Конго ми зможемо увійти у видобуток нафти. Для нас інтерес представляє і Екваторіальна Гвінея. Там нас цікавить видобуток нафти», - цитує Шеймана БЕЛТА.

 

Відповідаючи на питання про те, де в Африці Білорусь планує участь в розробці родовищ корисних копалин, він сказав: «У цьому році будемо розробляти родовища в Судані, Зімбабве, Мозамбіку. У наступному році, можливо, кінець цього року - Екваторіальна Гвінея і Конго (Браззавіль)».

 

Як повідомляв enkorr, на фоні не дозволеного нафтогазового спору з Москвою Мінськ прагне розширити коло постачальників «чорного золота». Так, в кінці січня стало відомо, що Білорусь відновила переговори з Тегераном про постачання іранської нафти в республіку. Восени 2016 року Білорусь закупила партію азербайджанської нафти.

За матеріалами:enkorr

 

Всі новини