Білорусь з 1 лютого підвищує тарифи на транзит нафти по своїй території

23.01.2018

Міністерство антимонопольного регулювання і торгівлі (БЕРЕЗЕНЬ) Білорусі затвердив нові тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах, розташованих на території республіки, які вступлять в силу з 1 лютого цього року. Дане рішення міститься в постанові Міністерства, опублікованому у вівторок на Національному правовому інтернет-порталі.

 

Таким чином, з 1 лютого тариф на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" за маршрутом Унеча (Високе) - Адамова Застава підвищений до 307,19 російського рубля за тону нетто (без ПДВ). По маршруту Унеча (Високе) - Броди - до 131,95 російського рубля. Тарифи зростуть на 6,7% в порівнянні з діючими.

 

Тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" при здійсненні розрахунків в білоруських рублях за маршрутом Річиця - ВАТ "Мозирський НПЗ складе 0,55 за тону нетто (без ПДВ, на 7,8% більше), по маршруту Річиця - Адамова Застава - 8,13 (на 16,8%), за маршрутом Річиця - лінійна виробнича диспетчерська станція "Мозир" - 0,47 (на 9,3%), за маршрутом Річиця - Броди 1,16 (13,7 %).

 

Також визначені тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" і "Полоцктранснефть Дружба" при здійсненні розрахунків в іноземній валюті по маршруту Невель - Полоцьк - ВАТ "Нафтан" - 37,51 російського рубля за тону нетто без ПДВ (на 6,7% більше), по маршруту Унеча (Високе) - Полоцьк - ВАТ "Нафтан" - 144 російських рубля (6,7%), по маршруту Унеча (Високе) - Мозир - ВАТ "Мозирський нафтопереробний завод" - 65,47 російського рубля (8,3%).

За матеріалами:nefterynok

Всі новини