В 2017 році «Белоруснефть» прогнозує зростання ринку нафтопродуктів в Білорусі до 13%

03.10.2017

«Белоруснефть» прогнозує зростання ринку нафтопродуктів в Білорусі в поточному році на 12-13%, заявив заступник гендиректора ВО «Белоруснефть» Сергій Каморніков на конференції «Ринок нафтопродуктів і газу Республіки Білорусь».

 

«Внутрішній ринок в цьому році виріс за всіма нафтопродуктами. І по дизелю, і по бензинах. Тобто ми пережили певний провал 2014-2015 років. І ось уже два роки поспіль йде стійке зростання. У минулому році це було 5-6%, в цьому році 12-13% ми очікуємо - це стосується всіх нафтопродуктів», - зазначив Сергій Каморніков.

 

Зростання, за його словами, пояснюється позитивними тенденціями в економіці країн «Ринок моторного палива завжди є певним індикатором розвитку економіки. Якщо ринок зростає, значить, йдуть вантажоперевезення, значить, хтось виробляє, хтось кудись відвантажує. Значить, є транзитні потоки», - сказав представник «Белоруснефть».

 

За словами С.Каморнікова, в цьому році «Белоруснефть» сподівається відіграти на внутрішньому ринку палива просідання минулих років.

 

«Думаю, що ми в цьому році трохи почнемо відігравати в порівнянні з втратами минулих років. Наше завдання - повернутися на рівень, який у нас був - близько 65% (частка компанії на внутрішньому ринку палива)», - сказав Сергій Каморніков. Зараз, за ​​його словами, частка компанії складає близько 63%.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини