BP: Вартість нафти не буде перевищувати $ 55 за барель в 2018 році на тлі зростання видобутку в США

02.08.2017

Британська BP прогнозує, що нафтові ціни будуть варіюватися в межах $ 45-55 за барель в наступному році, чому сприятиме високий рівень видобутку цієї сировини в США, передає агентство Рейтер з посиланням на слова фінансового директора компанії.

 

Після спокійного початку року світовий попит на нафту в другому кварталі поточного року відновився; очікується, що він виросте на 1,4-1,5 мільйона барелів на день, передає агентство слова головного фінансового директора BP Брайана Гілварі (Brian Gilvary).

 

"Світовий попит здається досить стабільним, і ціни зміцняться на тому рівні, що ми спостерігаємо зараз", - повідомив Гілварі.

 

З квітня можна спостерігати зростання активності видобутку, при цьому при зниженні цін до $ 45 за барель ця активність скорочується.

 

Тому саме вартість в рамках $ 45-55 за барель в 2018 році Гілварі вважатиме за належні для прогнозу діапазоном.

 

BP - британська компанія, що входить до шістки найбільших нафтогазових корпорацій світу. Заснована в 1909 році. Чистий прибуток BP Plc., який припадає на акціонерів, в першій половині 2017 року склав $ 1,593 млрд проти збитку в $ 2 млрд за аналогічний період минулого року.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини