Brent близька до $ 51 / барр.

27.07.2017

Нафта слабо дешевшає в ході азіатських торгів у четвер після зростання напередодні до максимальних позначок з початку червня на даних про скорочення товарних запасів і обсягів видобутку в США. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

Ціна вересневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 10:00 за Києвом зменшилася на 7 центів (0,14%) - до $ 50,90 / барр. Нафта WTI з поставкою у вересні на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі ( NYMEX) опустилася на $ 0,7 (0,14%) - до $ 48,68 / бар.

 

Як стало відомо зі звіту міністерства енергетики США, запаси нафти в країні впали на 7,21 млн бар. на минулому тижні замість прогнозованого зниження на 3 млн бар.

 

Крім того, Міненерго повідомило про зниження нафтовидобутку на минулому тижні на 19 тис. барелів на добу (б / д), до 9,41 млн б / д, і підвищенні імпорту нафти на 48 тис. б / д.

 

«Всі вважали, що ціни на нафту залишаться низькими. Але реальність така, що в світі відбувається безліч інших подій, особливо з точки зору геополітичних ризиків. І з них складається невизначеність майбутніх поставок нафти », - заявив CNBC старший ринковий аналітик RJO Futures Філіп Стрейбле.

 

Він очікує зростання ціни WTI до $ 53-55 / бар., тобто на 9-13% з поточного рівня.

 

У числі факторів невизначеності для нафтового ринку Ф.Стрейбле називає нові санкції США щодо Ірану, дестабілізацію ситуації на Корейському півострові і акції протесту в Венесуелі. 

За матеріалами:oilnews

Всі новини