Brent встановила рекорд року на даних по угоді Москви і Ер-Ріяда.

13.04.2016

У вівторок 12 квітня ціни на нафту марки Brent наблизилися до $ 44 за барель на повідомленні про те, що Росія і Саудівська Аравія досягли угоди щодо заморожування видобутку нафти незалежно від того, чи приєднається Іран до «пакту про замороження». Таким чином, ф'ючерси по північноморській нафті досягли річного максимуму.

 

До 18:00 за Києвським часом вартість бареля червневої нафти Brent склала $ 43,80 (+ 2,22%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 41,10 (+ 1,86%). В ході торгів девіація цін склала $ 42,56- $ 43,99 і $ 40,09- $ 41,35 відповідно.

 

17 квітня світові експортери нафти проведуть зустріч в катарській столиці, де буде обговорюватися заморозка видобутку нафти на січневому рівні. Напередодні саміту Москва і Ер-Ріяд досягли консенсусу з даного питання, повідомляє Bloomberg з посиланням на Інтерфакс.

 

Додаткову підтримку цінам зробило додаткове зниження курсу долара, який опустився до мінімальних значень за вісім місяців.

 

Крім того, трейдери позитивно відреагували на зростання продажів нових автомобілів в Китаї, який вважається другим за значимістю споживачем «чорного золота» і наміри працівників нафтогазової галузі Кувейту взяти участь у страйку, який почнеться в неділю.

За матеріалами:oilnews

Всі новини