Британія заборонить дизельні і бензинові двигуни до 2040

28.07.2017

Слідом за Францією, яка оголосила про плани заборонити дизельні і бензинові двигуни до 2040 року, схожі наміри з'явилися у Великобританії, пише Electrek.

 

Заява про більш конкретні заходи буде зроблено на цьому тижні. Влада країни таким чином реагують на тривалий погіршення якості повітря в країні. Особливо погано справи йдуть в великих містах, таких, як Лондон.

 

«Погана якість повітря є найбільшим екологічним ризиком для охорони здоров'я. Уряд готовий вжити рішучих заходів в найкоротші терміни. Через це ми надаємо різним радам нові засоби для розробки місцевих планів щодо поліпшення ситуації. Такі поради можуть отримувати кошти з амбітною державної програми по очищенню повітря об'ємом майже $ 12 млрд», - повідомив прес-секретар уряду Великобританії.

 

Попередні версії державного плану по скороченню викидів вважалися не надто вдалими. Повідомлялося, що вони навряд чи нададуть будь-який вплив на навколишнє середовище. Але оновлена ​​версія, яку представлять на цьому тижні, обіцяє бути більш конкретною. Зокрема, в ній з'явиться термін повної відмови Великобританії від бензинових і дизельних двигунів. Станеться це до 2040 року.

 

В Європі схожі погляди на ДВС і у країн і у бізнесу. Раніше Німеччина запропонувала ЄС заборонити машини з такими двигунами з 2030 року. У Голландії з 2025 року заборонять автомобілі на газі і бензині, а місцеві політики вважають, що з 2025 року в країні будуть продавати виключно електрокари і водневі автомобілі. Якщо говорити про бізнес, то Volvo припиняє розробку дизелів. Схожі плани у Porsche: компанія хоче замінити дизелі електромобілями.

За матеріалами:oilexp

Всі новини