Canadian Natural збільшить видобуток нафти в 2017 році на 3-9%

20.12.2016

У новому році найбільша нафтовидобувна компанія Канади Canadian Natural Resources має намір збільшити виробництво сировини. Про це вона повідомила в своєму прогнозі на 2017-й, передає агентство Reuters.

 

Згідно з прогнозом, Canadian Natural видобуватиме в наступному році в середньому від 833 до 883 тис барелів нафти на добу. У поточному році канадська компанія виробляла по 808 тис б / д. Значить, середньодобовий обсяг видобутку нафти повинен збільшитися на 3-9%.

 

При цьому капітальні витрати нафтової компанії виростуть незначно. За прогнозом вони складуть 3,89 млрд канадських доларів ($ 2,9 млрд) в порівнянні з 3,84 млрд канадських доларів в році, що минає. Правда, на думку керівництва Canadian Natural, показник капітальних витрат може зменшитися залежно від стану світових цін на нафту.

 

Відзначимо, що про збільшення бюджету на 2017 рік раніше оголосили ще два великих виробника нафти в Канаді - Cenovus Energy Inc і Crescent Point Energy Corp. Цей факт змусив аналітиків говорити про відновлення нафтової промисловості країни, яка зазнала масштабні фінансові втрати в останні два роки.

 

Базована в провінції Альберта Canadian Natural Resources веде видобуток вуглеводнів не тільки в бітумних пісках на заході Канади. У компанії є активи в Північному морі і на шельфі Західної Африки.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини