Приватний добувач - «Гео Альянс» починає виробництво і продаж зрідженого газу

19.12.2016

Група компаній «Гео Альянс» починає випуск і продаж зрідженого газу власного виробництва.

 

Про це йдеться в комерційній пропозиції, яка була розіслана українським трейдерам ЗВГ.

 

Виробництво скрапленого газу знаходиться в Лохвицькому районі Полтавської області на одному з родовищ, що розробляються «Гео Альянсом».

 

У групі компаній Нафторинку повідомили, що зараз на установці проходять пусконалагоджувальні роботи. За своїми характеристиками газ буде відповідати стандарту СПБТ.

 

Реалізація LPG буде проходити в електронній формі на торговому майданчику SmartTender, де компанія реалізує природний газ і газовий конденсат. В умовах реалізації ЗВГ встановлена ​​100% -а передоплата і самовивезення автотранспортом покупця.

 

Нагадаємо, серед приватних видобувних компаній вже налагодили виробництво ЗВГ в Полтавської газонафтової компанії (ПГНК) і Regal Petroleum. Вийти на ринок ЗВГ планують в Burisma, «Нафтогазвидобування» і «Укрнафтобурінні».

 

Довідка нафторинку:

 

Група «Гео Альянс» є одним з найбільших приватних гравців на ринку видобутку газу і газового конденсату в Україні. До його складу входять 19 юросіб, найбільшими з яких є «Природні ресурси» і ТОВ «Східні геологічний союз». За підсумками 10 міс. 2016 року група здобула 197,7 млн ​​м природного газу (на четвертому місці серед приватних видобувачів) і 38,8 тис. тон газоконденсату (на другому місці серед приватників).

 

Активами групи «Гео Альянс» володіють Arawak Energy Ukraine BV (дочірня компанія міжнародного трейдера Vitol) і Geo-Alliance Oil-Gas Public Limited Віктора Пінчука.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини