Число учасників торгів LPG «Укргазвидобування» зросла на 60% після переходу на електронну реалізацію

30.03.2018

Кількість учасників електронних торгів зрідженим газом ПАТ «Укргазвидобування» за чотири місяці дії постанови Кабінету міністрів збільшилася на 60% до понад 50 компаній, що є рекордним показником.

 

У компанії відзначають, що системне проведення електронних торгів по реалізації скрапленого газу на майданчику Української енергетичної біржі і повна трансформація підходу до процесів виробництва, збуту, управління якістю, маркетингового супроводу продукції від заводу до споживача, зробили торги доступними і зручними для широкого кола гравців.

 

«Укргазвидобування завдяки рішенню уряду запропонувала ринку більш зручний інструмент. І сьогодні ми бачимо результат цих змін: зростає ліквідність наших продажів, стабілізується ринок скрапленого газу, створюючи внутрішній индикатив цін», - зазначив директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.

 

Нагадаємо, що раніше «Укргазвидобування» було обмежено тільки двома аукціонами в місяць. Це не дозволяло реагувати на зміни кон'юнктури ринку.

 

В кінці 2017 Кабмін прийняв постанову, дозволив продаж зрідженого газу на електронних біржових аукціонах. Тепер «Укргазвидобування» має можливість проводити торги щотижня і здійснювати оперативне реагування на коливання цін на ринку.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини