Депутати Київради хочуть спростити механізм розміщення АГЗП в столиці.

25.05.2016

13 березня 2016 року стала комісія Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики зареєструвала проект внесення змін в «Правила благоустрою міста Києва» від 25 грудня 2015 року для введення порядку розміщення АГЗП в столиці.

 

Про це йдеться в повідомленні КМДА.

 

Головним розробником проекту є депутат Київської міської ради і голова зазначеної комісії Олександр Бродський. C 14 березня по 14 квітня проект проходив громадське обговорення.

 

У документі зазначається, що на сьогодні відсутній механізм розміщення АГЗП як тимчасових споруд, хоча його існування необхідно для впорядкування ринку роздрібної торгівлі скрапленим газом в Києві. «У зв'язку з недосконалістю правових норм в «Правилах благоустрою міста Києва»в Києві встановлено понад трьохсот АГЗП, які розміщені без дозволу місцевого органу самоврядування. Це призводить до порушення правил розміщення тимчасових споруд», - йдеться в проекті.

 

У проекті пропонується спростити порядок оформлення документації на установку АГЗП. Замість генплану будови, договору оренди та ряду дозвільних документів від Держпраці, МНС та ін. Служб, які подаються роботодавцями та компаніями для розміщення АГЗП, в комісії пропонують ввести дозвіл на розміщення тимчасових споруд, виданий Департаментом містобудування та архітектури КМДА і договір про сплату пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, виданий Департаментом економіки та інвестицій виконавчого КМДА. На сьогоднішній день проект змін знаходиться на розгляді в Київраді.

 

У свою чергу в «Першої київської асоціації зрідженого газу», яка об'єднує близько 70% учасників столичного ринку ЗВГ, Нафторинку повідомили, що проект має незакінчений вигляд і вимагає ґрунтовної доробки.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини