Видобуток рідких вуглеводнів в Норвегії в липні виріс на 4,9%

18.08.2017

Обсяг видобутку рідких вуглеводнів на норвезьких нафтогазових родовищах в липні, за попередніми даними, виріс на 4,9% в порівнянні з остаточними даними за червень, склавши 2 млн барелів на день, говориться в доповіді Норвезького нафтового директорату (Norwegian Petroleum Directorate, NPD).

 

Згідно з підсумковими даними, обсяг видобутку рідких вуглеводнів в країні в червні склав 1,907 мільйона барелів на день.

 

Середній денний обсяг видобутку нафти в Норвегії в липні склав 1,622 млн барелів на день, що на 7% нижче видобутку в липні минулого року. Обсяг видобутку широкої фракції легких вуглеводнів (ШФЛУ) склав 346 тисяч барелів на добу, конденсату - 32 тисячі барелів.

 

Норвегія є найбільшою нафтогазовидобувної країною в Європі. Згідно з інформацією Єврокомісії, на нафтогазовий сектор припадає близько 22% ВВП країни і 67% експорту. За даними BP, частка Норвегії на світовому нафтовому ринку становить 2%. Практично весь експорт газу йде в країни ЄС, Норвегія покриває понад 20% газових потреб Євросоюзу.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини