Видобуток нафти на найбільшому родовищі в Лівії знову припинено

11.04.2017

Видобуток нафти на найбільшому в Лівії родовищі "Шарара" (Sharara) припинено через тиждень після її відновлення, повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані з ситуацією джерела.

 

В кінці березня видобуток на "Шараре" був припинений через блокування родовища збройними угрупованнями. Минулого понеділка ЗМІ писали, що видобуток відновлено ​​після того, як влада переконали збройні угруповання зняти блокаду.

 

У неділю припинив працювати нафтопровід, по якому "чорне золото" транспортувалося з родовища "Шарара" на нафтопереробний завод в місті Ез-Завія, сказали агентству два джерела. Причина зупинки роботи нафтопроводу не уточнюється. Представник Національної нафтової компанії Лівії (NOC) був недоступний для коментарів агентству.

 

На родовищі "Шарара" видобувалося 200 тис. бар. нафти в день, повідомляє агентство з посиланням на заяву NOC від 4 квітня. Загальний обсяг видобутку в Лівії перед припиненням знаходився на позначці близько 700 тис. бар. в день.

 

Видобутком нафти на родовищі "Шарара" займається спільне підприємство NOC і консорціуму компаній, в який входять іспанська Repsol, французька Total, норвезька Statoil і австрійська OMV, зазначає газета. Максимальний можливий обсяг видобутку на "Шараре" становить 330 тис. бар. в день.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини