Видобуток нафти в Лівії досягла 1 млн б / д вперше за 4 роки

04.07.2017

Видобуток «чорного золота» в Лівії зросла до 1,005 мільйона бар. / добу, що стало максимальним показником з червня 2013 року. Про це передає «Прайм» з посиланням на агентство Bloomberg.

 

«Видобуток в Лівії зросла до понад 1 млн б / д вперше за чотири роки», - пише агентство з посиланням на джерело, яке побажало залишитися неназваним.

 

У червні Національна нафтова компанія Лівії (National Oil Corp., NOC) повідомляла про намір збільшити видобуток нафти до 1 млн б / д до кінця липня з рівня середини червня приблизно в 830 тис. б / д.

 

Лівія має найбільшими запасами нафти в Африці, які оцінюються в 48 млрд бар.

 

Як повідомляв OilNews, експорт лівійської нафти після 2011 року знизився з 1,6 млн б / д до приблизно 330 тис. б / д через громадянську війну, фактичного розколу країни на дві частини і розбіжностей між керівництвом Західної і Східної Лівії. Однак цього року влада двох частин раніше єдиної держави вирішили спірні питання і домовилися про збільшення виробництва «чорного золота».

 

Лівія і Нігерія звільнені від участі в угоді ОПЕК + 11 по скороченню нафтовидобутку з тим, щоб обидві країни змогли повернути собі частку ринку, втрачену в результаті збройного внутрішнього протистояння.

За матеріалами:oilnews

Всі новини