EIA підвищило прогнози видобутку нафти в США і ціни на нафту на майбутній рік.

12.05.2016

Управління за інформацією в галузі енергетики (EIA) Міністерства енергетики США підвищило прогноз видобутку нафти в країні на 2017 рік. На думку аналітиків агентства, підйом цін на нафту підштовхне до зростання інвестиції в секторі.

 

Прогноз видобутку нафти в США на 2017 рік підвищено до 8,19 млн бар. на добу (б / д) з 8,04 млн б / д, що очікувалися в квітні, відзначається в короткостроковому енергетичному прогнозі EIA. Прогноз виробництва «чорного золота» на 2016 рік залишений незмінним - 8,6 млн б / д, пише Angi.

 

«У зв'язку із зростанням цін видобуток нафти в США в 2017 році, як очікується, буде більш ніж на 100 тис. б / д вище, ніж прогнозувалося раніше», - відзначають в EIA.

 

Прогноз середньої вартості нафти WTI на поточний рік підвищений до $ 40,32 / бар. з $ 34,6 / бар., передбачених в минулому місяці. Прогноз середньої ціни WTI на 2017 рік збільшений до $ 50,65 / бар. з раніше прогнозованих $ 40,58 / бар.

 

Прогнози середньої вартості нафти Brent також поліпшені до $ 40,52 / бар. з $ 34,73 / бар. на поточний рік і до $ 50,6 / бар. з $ 40,58 / бар. на майбутній рік.

 

Як повідомляв OilNews, видобуток нафти в США в 2015 році склала, за оцінками EIA, 9,4 млн б / д. У березні поточного року виробництво чорного золота в Сполучених Штатах знизилося до 9,0 млн б / д - на 90 тис. б / д менше, ніж в лютому. Згідно з прогнозами EIA, в 2016 році середній видобуток нафти в США складе 8,6 млн б / д.

 

Аналітики GoldmanSachs відзначають, що поточний рівень цін, який в березні-квітні зріс порівняно з січневими мінімумами більш ніж на 70%, вище собівартості видобутку нафти, але при цьому він гальмує занадто раннє відновлення виробництва на сланцевих родовищах.

 

Зростання видобутку сланцевої нафти в США може затримати процес відновлення балансу на світовому ринку, вважають аналітики британської консалтингової компанії Capital Economics.

 

Нагадаємо, раніше Єврокомісія підвищила середню ціну на нафту марки Brent в поточному році майже на 15%, до $ 41,07 / бар. з раніше прогнозованих $ 35,8 / бар.

 

Тим часом опитані агентством Bloomberg експерти Commerzbank, BNP Paribas і UBS Group пророкують швидке падіння цін на нафту. На їхню думку, ситуація в березні-квітні поточного року нагадує події травня 2015 року, коли після ривка котирувань майже до $ 70 / барр. ціни на нафту знову пішли вниз. Уже в найближчі тижні котирування можуть знову впасти до $ 30 / барр., вважають аналітики BNP і UBS.

 

Експерти Deutsche Bank також вважають, що висока ймовірність збільшення видобутку країнами ОПЕК слідом за зростанням виробництва в Ірані може привести до нового падіння нафтових котирувань.

За матеріалами:oilnews

Всі новини