ENGIE і AES уклали угоду про продаж СПГ в Карибському регіоні

07.12.2016

Група компаній ENGIE і компанія AES Andres DR, S.A. (AES Andres, входить в корпорацію AES) уклали зобов'язуючу угоду терміном на 12 років про спільний маркетинг зрідженого природного газу (СПГ). В рамках спільного підприємства партнери ENGIE і AES сприятимуть просуванню і продажу на ринку СПГ і природного газу в Карибському басейні, йдеться в повідомленні ENGIE.

 

Спільно ENGIE і AES Andres будуть поставляти на ринок 0,7 млн ​​тон ЗПГ на рік. Підприємство націлене на надання споживачам екологічно безпечнішою і економічно ефективної альтернативи для підприємств що виробляють електроенергію і працюють на нафтопродуктах і іншим секторам.

 

Відповідно до угоди, ENGIE зобов'язується поставляти до 700 тис. тон газу на рік через свою мережу, в першу чергу з терміналу проекту Cameron в Луїзіані (США, Cameron LNG), який має запрацювати на повну потужність у 2018 році.

 

AES Andres надасть доступ до своїх активів по регазифікації, розташованих в Домініканській Республіці. Потужність цих терміналів становить близько 1,5 млн тон на рік.

За матеріалами:oilexp

Всі новини