Європейський поліетилен в квітні подорожчає для ринків країн незалежних держав на 70-80 євро за тонну.

08.04.2016

Квітнева контрактна ціна етилену в Європі була узгоджена на 60 євро за тонну вище рівня березня. Проте, європейські виробники поліетилену (ПЕ) пішли на більш істотне підвищення експортних цін полімеру для ринків країн КНД, ніж зростання ціни мономера, повідомляється в ціновому огляді ICIS-MRC.

 

Переговори щодо експортних цін європейського ПЕ почалися в понеділок. Багато учасників ринку констатують обмежені експортні квоти з боку більшості виробників. При цьому деякі виробники зі Східної Європи зовсім не планують експортні продажі поліетилену високого тиску (ПВТ) в поточному місяці. Зростання квітневої вартості поліетилену обговорюється на рівні 70-80 євро за тонну.

 

Угоди на квітневі відвантаження поліетилену низького тиску (ПНТ) обговорюються на поточному тижні в діапазоні 1 240-1 305 євро за тонну, FCA, тоді як березневі угоди укладалися в діапазоні 1 170-1 225 євро за тонну, FCA. Як відзначають окремі учасники ринку, є певні обмеження в обсягах поставок окремих видів, зокрема, плівкового і трубного ПНТ.

 

Є серйозні обмеження з поставками ПВТ ​​у європейських виробників. Угоди в основному обговорюються в діапазоні 1 240-1 290 євро за тонну, FCA, тоді як місяцем раніше угоди укладалися в діапазоні 1 170-1 220 євро за тонну, FCA. Учасники переговорів повідомили, що виробники ПВТ ​​з Румунії (Rompetrol) і Сербії (HIP Petrochemija) в квітні не планують експортні поставки до країн КНД.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини