ФАС схвалила покупку «Транснефтью» четверть акцій терміналу в Усть-Лузі

30.10.2017

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) схвалила клопотання «Транснефти» про придбання 25% + 1 голосуючих акції в статутному капіталі АТ «Усть-Луга Ойл», повідомляється на сайті відомства.

 

Плани з придбання «Транснефтью» частки в Усть-Лузі пов'язані із завершенням періоду реконструкцій вітчизняних НПЗ, після чого на ринок буде додатково поставлено приблизно 40 млн тон дизельного палива. Крім того, «Транснефть» володіє часткою в «Невській трубопровідній компанії», яку з портом пов'язує спільна інфраструктура. Сума угоди не уточнюється.

 

«За допомогою пакета в Усть-Лузі ми будемо впливати на спеціалізацію порту під свої завдання», - розповів «Інтерфаксу» прес-секретар «Транснефти» Ігор Дьомін.

 

Частка в 74% АТ «Усть-Луга Ойл» належить ТОВ «Толінг», пакетом в 26% володіє кіпрською Capefar Limited (підконтрольна швейцарському трейдеру Gunvor). У кого «Транснефть» планує купити частку в порту, не повідомляється.

 

Порт Усть-Луга є кінцевою точкою Балтійської трубопровідної системи-2. Потужності терміналу з перевалки становлять понад 30 млн тон нафтопродуктів на рік. 

За матеріалами:nefterynok

Всі новини