ФАС Росії не знайшла порушень з боку СИБУРу в політиці продажів ЗВГ

02.06.2017

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) припинила справу стосовно СИБУРу, який підозрювався у встановленні монопольно високих цін на зріджений нафтовий газ (ЗВГ). Раніше було закрито аналогічну справу щодо «Газпром Газенергосеті».

 

Як повідомляється на сайті ФАС, відомство ухвалило рішення «про припинення розгляду справи щодо ПАТ «СИБУР-Холдинг» у зв'язку з відсутністю порушення антимонопольного законодавства».

 

Справа була порушено 30 жовтня 2016 року на підставі ознак порушення пунктів 1 і 2 частини 1 статті 10 Закону про захист конкуренції. Компанія підозрювалася в можливому встановленні і підтримці монопольно високої ціни на ЗВГ, вилучення даного товару з обігу в період з травня по вересень 2016 року.

 

Розгляд почався після розгляду звернень від фізичних та юридичних осіб, які скаржилися на «необґрунтоване підвищення цін на роздрібному і оптовому ринках скрапленого вуглеводневого газу».

 

В процесі розслідування фахівці ФАС провели детальне вивчення ринку зріджених газів, включаючи аналіз роздрібних і оптових цін, ознайомилися з інформацією біржових майданчиків. На підставі даних матеріалів порушення з боку СИБУРу виявлені не були.

 

1 березня ФАС зупинила розгляд відносно АТ «Газпром газенергосеть», яке також підозрювалася у встановленні необґрунтованих цін на зріджений нафтовий газ.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини