Федоренко продасть 4,5 тис. тони російського скрапленого газу «Протон Енерджі» на аукціоні в середу

19.07.2016

20 липня на майданчику ТБ «Українська міжрегіональна спеціалізована» (УМС) відбудеться аукціон з продажу скрапленого газу компанії «Креатив Трейдинг» (засновник Ігор Бизима, директор Володимир Федоренко).

 

Про це йдеться в біржовому бюлетені ТБ УМС.

 

Аукціон пройде за тією ж адресою, після торгів ПАТ «Укргазвидобування» (вул. Богдана Хмельницького, 55, в приміщенні Київської ТПП). До реалізації компанія виставляє 4,5 тис. тон пропан-бутанової суміші виробництва «Новокуйбишевський нафтохімічної компанії» (ННК), яка є активом «Роснефти».

 

З заявленої кількості 3 тис. тон буде реалізовано в вагоно-цистернах на кордоні з базису FCА ст. «Куп'янськ», інші 1,5 тис. тон продадуть самовивозом газовозами з ДПС «Данай» в м Кропивницький (колишній Кіровоград). Стартова вартість ж / д норм становить 14 200 грн / т, автомобільних - 14 900 грн / т.

 

Нафторинку повідомили, що сумарно в липні імпортер хоче виставити на продаж серпневі обсяги скрапленого газу «Роснефти» в кількості близько 10 тис. тон, які йому вдалося викупити у компанії Нісана Моїсеєва - «Протон Енерджі» (з весни 2016 року є одним з ексклюзивних покупців спотового ресурсу «Роснефти»).

 

Представник «Креатив Трейдинг» також розповів, що в подальшому компанія буде проводити аукціони 2-3 рази на місяць. Відзначимо, що перший аукціон пройде з голосу. У компанії уточнюють, що сідлали це навмисно: «Ми хочемо спочатку познайомитися з усіма учасниками газового ринку. Якщо в подальшому газовикам буде зручніше купувати ресурс на електронних торгах, будемо впроваджувати такий механізм, можливості біржі дозволяють зробити це », - додав представник компанії-продавця. Крім того, в майбутньому продавець має намір розширити базиси продажів зрідженого газу.

 

Нагадаємо, ТБ «Українська міжрегіональна спеціалізована» раніше проводила біржові торги нафтопродуктами та скрапленим газом ПАТ «Укргазвидобування», а після за допомогою електронних аукціонів, реалізує скраплений газ компанії «Майстер Преміум», а також нафтопродукти «Кіровоградської нафтової компанії».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини