Фінкомітет Бундестагу продовжив дію зниженого оподаткування для LPG до 2022 року

16.06.2017

Фінансовий комітет Бундестагу погодився на продовження дії зниженого оподаткування для LPG до кінця 2022 року. Про це повідомляє Auto-Gas.net.

 

«Рішення Фінансового комітету дає чіткий сигнал про те, що Autogas буде продовжувати відігравати важливу роль в майбутньому секторі мобільності, оскільки це низькозабруднююче і доступне альтернативне паливо», - коментує керуючий директор постачальника LPG Propan Rheingas GmbH & Co.KG Уве Томсен.

 

Автогаз - найважливіше альтернативне паливо в Німеччині. Сім тисяч заправних станцій LPG по всій країні і більш ніж 40 тисяч станцій в Європі. Індустрія LPG вже побудувала комплексну мережу за останні 15 років, яка забезпечує транскордонну гарантію поставок для німецьких водіїв.

 

Автогаз також є чистим паливом і, таким чином, вносить безпосередній внесок в захист навколишнього середовища. В середньому викиди CO2 знижуються на 21% в порівнянні з бензином.

 

За даними дослідження HTW Saarland, в порівнянні з дизельним паливом LPG виробляє тільки 1/50 шкідливих оксидів азоту.

 

«Продовживши зниження податків для LPG після 2018 року, у нас тепер є шанс негайно знизити рівень оксиду азоту і твердих частинок в міських районах», - додав Томсен. «Це важливий сигнал для всіх водіїв, пасажирів, частих мандрівників, молоді та сімей, особливо в ті часи, коли водії дизельних автомобілів збираються позбутися своїх транспортних засобів через загрозу обмеження руху».

За матеріалами:nefterynok

Всі новини