«Газпром газенергосеть» розглядає можливість запуску ф'ючерса ЗВГ на Нью-Йоркській біржі

11.07.2017

 «Газпром газенергосеть» розглядає можливість запуску ф'ючерса на скраплений вуглеводневий газ і гелій на Нью-Йоркській біржі.

 

Про це в інтерв'ю Інтерфаксу повідомив генеральний директор «Газпром газенергосеть» (ГЕС) Дмитро Миронов.

 

Керівник ГЕС повідомив, що ще в 2014 році компанія намагалася запустити ф'ючерс на LPG. «Підписали потрійну угоду з" Московською біржею "і з ТОВ" Інформаційні системи "(власник електронного майданчика eOil.ru, де продається продукція ГЕС), довели, що наші торги проводяться відкрито і прозоро, і навіть розробили специфікацію розрахункового ф'ючерсного контракту, експірація якого мав би будуватись за результатами наших торгів на eOil.ru. Але десь між біржею і Центральним Банком чомусь процес забуксував», - зазначив Миронов.

 

У підсумку щоб прискорити процес травнем 2017 року «Газпром Газенергосеть» почала переговори з CME Group Inc. (найбільший в світі оператор ф'ючерсних бірж), представники якої дали підтвердження в зацікавленості запуску наших ф'ючерсних контрактів на гелій і ЗВГ на Нью-Йоркській біржі.

 

«Газпром газенергосеть» є оператором ПАТ «Газпром» щодо реалізації нафтопродуктів, зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ) і гелію. У 2016 році частка компанії в загальному обсязі реалізації нафтопродуктів в РФ склала 5,82%. В цілому за рік було реалізовано 5,92 млн тон нафтопродуктів.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини