«Газпром нафта» стане маркет-мейкером на ринку ф'ючерсів на поставку Urals

05.09.2017

"Газпром нафта" першою серед російських експортерів нафти стала маркет-мейкером на біржовому ринку Urals, повідомляє у вівторок Санкт-Петербурзька міжнародна товарно-сировинна біржа.

 

В рамках програми підтримки пропозиції на торгах поставними ф'ючерсними контрактами на основний російський експортний сорт Urals на умовах поставки FOB порт Приморськ компанія буде подавати і підтримувати заявки на продаж російської нафти в основному режимі торгів.

 

Зараз на Санкт-Петербурзька міжнародна товарно-сировинна біржа формується пул нафтових компаній - маркет-мейкерів, що має забезпечити стабільне пропозицію обсягів Urals в рамках ф'ючерсних поставних контрактів, які гарантують відвантаження в порту Приморськ, але за умови формування танкерного партії. Це стане стимулом для виходу на біржові торги основних міжнародних учасників ринку - покупців російської нафти сорту Urals.

 

Торги терміновими контрактами на російську експортну нафту сорту Urals на Санкт-Петербурзькій міжнародній товарно-сировинній біржа почалися в листопаді 2016 року. З листопада минулого року на ринку укладено угод з ф'ючерсами на 3,5 млн барелів нафти.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини