«Газтрон» імпортував четвертий танкер зі скрапленим газом

21.12.2016

Компанія «Газтрон» (входить ITL Group) здійснила четверту танкерну поставку зрідженого газу в Україну.

 

Про це Нафторинку повідомили джерела на ринку.

 

Так, за станом на 19 грудня на рейді порту Іллічівськ (Чорноморськ) знаходиться танкер Kazak (ходить під прапором Сінгапуру) з 4,5 тис. тон скрапленого газу на борту.

 

За інформацією Нафторинку імпортером ЗВГ є компанія «Газтрон», яка імпортувала казахстанський скраплений газ компанії «Тенгізшевройл» (ТШО) з російського порту Тамань.

 

На Тамані танкер був занурений 14 грудня. Продавцем скрапленого газу є міжнародний трейдер Vitol, який з жовтня через Таманську перевалку почав експорт ЗВГ з ресурсів ТШО в обсязі 20 тис. тон на місяць. Раніше представники «Газтрон» не виключали поставку четвертого танкера в Україні.

 

Нагадаємо, 14 листопада на термінал «Хім-Ойл-Транзит-Юкрейн» у місті  Чорноморськ «Газтрон» імпортував третій танкер з ресурсом «Тенгізшевройл», 30 вересня 2016 року компанія оформила другий танкер з 3,5 тис. тон ЗВГ з Швеції, а 18 вересня здійснила дебютну поставку, привізши в Україну 2,5 тис. тон газу з Єгипту.

 

«Газтрон» є підрозділом міжнародної трейдингової компанії ITL Group, яка представлена ​​на ринку зріджених вуглеводневих газів, базових і індустріальних масел, світлих і темних нафтопродуктів. ITL Group веде свою діяльність в країнах СНД, Середньої Азії, Східної Європи і Середземномор'я.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини