Goldman Sachs прогнозує зниження світових запасів нафти

23.02.2017

Інвестиційний банк Goldman Sachs очікує продовження зниження світових запасів нафти завдяки скороченню видобутку і стабільного зростання попиту. При цьому комерційні запаси «чорного золота» в США, на думку аналітиків інвестбанку, зростуть.

 

«Ми не вважаємо, що недавнє зростання запасів у США загрожує нашим прогнозом про поступове зниження запасів, оскільки решта світу вже демонструє ознаки відновлення рівноваги на ринку», - повідомили в Goldman.

 

«З огляду на збереження нашого прогнозу зростання на 1,5 млн бар. / добу  в 2017 році, це підвищення рівня базового попиту має повністю компенсувати збільшення видобутку в США».

 

На початок лютого,  аналітики Goldman Sachs заявили, що рекордне збільшення запасів нафти в США обумовлено істотним зростанням імпорту напередодні скорочення поставок нафти ОПЕК, яке через велику логістичність плеча американські споживачі відчують тільки в березні. На їхню думку, це зростання буде не тривалим.

 

Банк повторив, що очікує зростання середньої ціни на нафту Brent і WTI до $ 59 і $ 57,50 / бар. відповідно в II кварталі і зниження до $ 57 і $ 55 / барр. протягом решти 2017 року.

 

Як повідомляв OilNews, в середу 22 лютого до 9:20 за Києвом вартість бареля квітневої нафти Brent склала $ 56,78 (+ 0,21%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по 54,42 (+ 0,17%). Таким чином, ціни на нафту розташувалися у багатотижневих максимумів.

За матеріалами:oilnews

Всі новини