Державна регуляторна служба України погодила підвищення вантажних ж / д тарифів на 15%

18.10.2017

Державна регуляторна служба України погодила проект наказу Мінінфраструктури про підвищення вантажних залізничних тарифів на 15%, повідомив виконуючий обовязки голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

 

"Є узгодження Державної регуляторної служби! 15% індексації вантажних тарифів - результат компромісу і відкритого діалогу з бізнесом", - написав він у своєму Twitter.

 

Як повідомлялося 13 вересня 2017 року Кабінет міністрів України затвердив консолідований фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік у розрахунку підвищення тарифу з 1 жовтня на 22,5%.

 

Однак Державна регуляторна служба України запропонувала переглянути обсяг підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення в країні, таким чином, документ про 22,5% -ве підвищення зазначених тарифів залишився неузгодженим.

 

Глава служби Ксенія Ляпіна за підсумками обговорення цього питання запропонувала бізнесу підготувати аналіз, а Міністерству інфраструктури запропонувати той рівень підвищення тарифів, кошти від якого "Укрзалізниця" реально зможе направити в розвиток в поточному році.

 

Говорячи про терміни прийняття рішення по тарифам, вона зазначила, що це залежить від того, як швидко будуть розроблені і внесені такі зміни.

 

Крім того Е.Кравцов пропонує з 2018 року прив'язати тарифи "Укрзалізниці" на ж / д вантажоперевезення до індексу цін промислових виробників.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини