Держзакупівлі необхідно прив'язати до Platts, - Кучабський.

23.03.2016

Використання формули з прив'язкою до котирувань міжнародного агентства Platts створить адекватну ціну при проведенні державних закупівель нафтопродуктів. З її використанням компанії будуть поставляти ресурс по мінімальній маржі, без заставлених валютних ризиків або ризиків у зв'язку зі зміною ціни.

 

Таку думку в інтерв'ю OilNews висловив віце-президент «Концерну« Галнафтогаз »Юрій Кучабський.

 

За його словами, така система буде набагато дешевше і прозоріше, ніж та, яка діє зараз.

 

«Сьогодні, враховуючи, що ціна зафіксована в гривні, вона буде змінюватися. Зміна цієї ціни ніякими формулами не регламентована. А відповідно, виникає ризик корупції », - пояснив топ-менеджер.

 

У приклад Кучабський привів закупівлю 100 тис. тон ДП «Укрзалізницею». «WOG виграв з ціною 13 900 грн / т. це обсяг десь на чотири місяці. На момент подачі заявок на тендер собівартість дизпалива вже була 15 000 грн / т. тобто їх ціна на 1100 грн нижче навіть не ринку, а саме собівартості! Питання - WOG буде поставляти за такою ціною? Всі чотири місяці? »- Сказав Юрій Кучабський.

 

Він також роз'яснив ситуацію з обопільними скаргами ОККО і WOG у АМКУ на результати окремих державних тендерів. На його думку, їх причиною є конкурентна боротьба.

 

Кучабський заявив про відсутність будь-якого зв'язку з ТОВ «ОККО», яка стала переможцем по одному з лотів тендеру Міноборони.

 

«Однозначно це не наша компанія. Зараз цим питанням займається наша юридична служба, і ми маємо намір подати позов до даної компанії щодо використання схожого з нашим бренду », - заявив керівник.

За матеріалами:oilnews

Всі новини