IEA: Попит на нафту в світі збільшиться до 2023 року

23.04.2018

Попит на нафту на світовому ринку збільшиться до 2023 року. Про це в понеділок на третьому міжнародному форумі SOCAR під назвою "Downstream Каспій і Центральна Азія - торгівля, логістика, нафтопереробка" сказав старший аналітик Міжнародного енергетичного агентства (IEA) по ринках нафти Крістоф Баррет.

 

За його словами основними джерелами збільшення попиту на нафту будуть Китай і Індія.

 

"До 2023 року ми очікуємо скорочення розриву між попитом і пропозицією. До цього часу США також приступлять до активних пошуків нових ринків збуту енергоресурсів", - сказав Баррет.

 

Експерт підкреслив, що IEA в довгостроковій перспективі очікують зростання видобутку і експорту сланцевої нафти в Європу і Азію, що надасть значний вплив на баланс міжнародного енергетичного ринку, а також скоротить розрив між попитом і пропозицією.

 

Важливу роль в економії енергоресурсів в середньостроковій перспективі, за словами Баррета, зіграють використання електромобілів, які можуть скоротити споживання бензину і дизельного палива на 1,8 тисячі барелів на день, а також перехід більшості морських суден з 2020 року на використання мазуту з низьким вмістом сірки.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини