Імпорт дизельного палива в жовтні незначно знизився

07.11.2016

За даними консалтингової компанії UPECO поставки дизельного палива в Україні склали 441 тис. тон, що на 0,2% менше вересневих обсягів.

 

Так в порівнянні з вереснем цього року на 9,1% показав зниження імпорт ДП Мозирського НПЗ. Зараз морзироске паливо займає близько 19% обсягів імпортних поставок.

 

Також, на 7,8% і 5,4% скоротилися поставки російських виробників «Лукойл Волгограднефтепереработка» і «Орскнефтеоргсінтез» до 0,8% ринку, для обох компаній.

 

Додамо, що поставки дизельного палива Євро-5 «Роснефти» по трубопроводу ДП «ПрикарпатЗахідтранс» також незначно виросли на 0,4%.

 

Нішу, що утворилася заповнили поставки з Мажейкяйського НПЗ, які за місяць зросли майже в 2 рази до 111,7 тис. тон.

 

Нагадаємо, зниження з поставок з Мозирського НПЗ було обумовлено недовантаженням заводу нафтою на тлі нафтогазового спору між Білоруссю і РФ на початок місяця, про рішення якого стало відомо тільки 10 жовтня.

 

Також в жовтні виріс обсяг постачань дизельного палива по морю на 26,3 тис. тон до 58,7 тис. тон. Відзначимо, що в пул виробників палива доставленого в Україну вплав входять: грецька компанія Hellenic Petroleum, індійська Reliance Industries і туркменський Туркменбашинського НПЗ.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини